همه محصولات
-
بوروکسلام "نورمن"... تازه يادم اومد که بهت نگفتم... همه چيز درست شد...آنها عاشق این ماده بودند (با فرض اینکه برای 10 سال آینده یا بیشتر دوام خواهد آورد) -
کیرانآره، شک ندارم.جوتايي يکي از مطمئن ترين شرکت هايي هست که من توي چين ديدم
کلید واژه ها [ access control card reader ] همخوانی داشتن 118 محصولات.
دستگاه تشخیص حلقه دو کانال برای کنترل مسیر و طبقه بندی خودرو
| برق مورد نیاز: | 12-24 ولت |
|---|---|
| محدوده خودگردان: | 20-2000 ساعت |
| حساسیت: | 16 راه قابل انتخاب/ بالاترین 0.010%Dl/L/کمترین 2.56% |
خواننده ضد کلون UHF خواننده RFID 860 960 Mhz 9m IP65 سفارشی
| فاصله خواندن: | 1-9 متر |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | 902-928MHz/860-868MHz |
| آنتن: | قطب بندی دایره ای/قطب بندی خطی |
کارت های EM 125kHz و خواننده RFID IP65
| فاصله تشخیص: | 15 سانتي متر |
|---|---|
| منبع برق: | DC12V/1A |
| جریان کاری: | ≤450 میلی آمپر |
آشکارساز حلقه دوگانه صنعتی برای درب های با سرعت بالا و کنترل جداسازی
| برق مورد نیاز: | 12-24 ولت |
|---|---|
| محدوده خودگردان: | 20-2000 ساعت |
| حساسیت: | 16 راه قابل انتخاب/ بالاترین 0.010%Dl/L/کمترین 2.56% |
125KHz Desktop EM Card Issuer RFID Card Writer پشتیبانی از ویندوز 98/2000/XP/2003
| نسخه سیستم: | پشتیبانی از ویندوز 98/2000/XP/2003 |
|---|---|
| فرکانس کاری: | 125 کیلو هرتز |
| پورت COM: | صفحه کلید USB کامپیوتر |
خواننده RFID UHF با برچسب شیشه جلو و رابط پورت سریالی
| فاصله خواندن: | 1-9 متر |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | 902-928MHz/860-868MHz |
| آنتن: | قطب بندی دایره ای/قطب بندی خطی |
صفحه کنترل LED جهانی از بیش از 100 زبان و رابط ارتباطی متعدد پشتیبانی می کند
| رابط نمایشگر LED: | HUB75 و HUB08 (قابل ارتقا تا HUB12) |
|---|---|
| خطوط نمایش کنترل شده: | 4 خط مستقل |
| زبان های پشتیبانی شده: | بیش از 100 زبان |
درایور صفحه نمایش صنعتی LED با RS485 Ethernet MQTT Voice and Relay Control
| رابط نمایشگر LED: | HUB75 و HUB08 (قابل ارتقا تا HUB12) |
|---|---|
| خطوط نمایش کنترل شده: | 4 خط مستقل |
| زبان های پشتیبانی شده: | بیش از 100 زبان |
سیستم کنترل دروازه بی سیم با APP Intercom HD Night Vision و ادغام RS485
| خروجی رله: | 4 راه |
|---|---|
| ورودی رله: | 3 راه |
| برق: | WIFI/4G |
کنترلکننده بازکننده درب با وایفای با 4 خروجی رله، 3 ورودی دیجیتال و رابط RS485
| خروجی رله: | 4 راه |
|---|---|
| ورودی رله: | 3 راه |
| برق: | WIFI/4G |

