همه محصولات
-
بوروکسلام "نورمن"... تازه يادم اومد که بهت نگفتم... همه چيز درست شد...آنها عاشق این ماده بودند (با فرض اینکه برای 10 سال آینده یا بیشتر دوام خواهد آورد) -
کیرانآره، شک ندارم.جوتايي يکي از مطمئن ترين شرکت هايي هست که من توي چين ديدم
کلید واژه ها [ access control card reader ] همخوانی داشتن 118 محصولات.
IP65 RFID Access Control Card Reader برای سیستم شناسایی اتوماتیک خودرو
| فاصله خواندن: | 3-15 متر |
|---|---|
| منبع برق: | <0.5 وات |
| محدوده فرکانس: | 902-928 مگاهرتز، 860-868 مگاهرتز |
کنترل دسترسی امنیتی پارکینگ Bluetooth Reader
| فاصله خواندن: | 1-5 متر |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | DC 12-24V/2A |
| دمای کار: | -20℃~+60℃ |
EM4200 125K نزدیک بودن EM کارت شناسایی RFID ضد آب برای کنترل دسترسی در
| روش خواندن و نوشتن: | نوع غیر تماسی |
|---|---|
| حالت منبع تغذیه: | کارت منفعل |
| فرکانس: | فرکانس پایین |
خواننده کارت های RFID UHF 15M برد بلند 12dB ویگاند RS232 485 رمزگذاری IP65 TID
| فاصله خواندن: | 3-15 متر |
|---|---|
| منبع برق: | <0.5 وات |
| محدوده فرکانس: | 902-928 مگاهرتز، 860-868 مگاهرتز |
خواننده کارت UHF بلند مدت 15M پوشش با آنتن 12dB و RS232 485 IP65
| فاصله خواندن: | 3-15 متر |
|---|---|
| منبع برق: | <0.5 وات |
| محدوده فرکانس: | 902-928 مگاهرتز، 860-868 مگاهرتز |
CE AC-44 چهار درب امنیتی کنترل کنترل دسترسی با نرم افزار دسترسی دروازه
| نوع: | کنترلر یک طرفه |
|---|---|
| منبع برق: | DC 12 ولت |
| جریان کار: | <300 میلی آمپر |
خواننده کارت بلوتوث رمزگذاری شده 15 متر محدوده برای کنترل ورود پارکینگ
| ولتاژ بهره برداری: | DC 12-24V/2A |
|---|---|
| جریان کاری: | <500 میلی آمپر |
| رابط ارتباطی: | RS485، Wg26/G34، RS232 (اختیاری) |
خواننده کارت RFID رمزگذاری شده بلوتوث
| ولتاژ بهره برداری: | DC 12-24V/2A |
|---|---|
| جریان کاری: | <500 میلی آمپر |
| رابط ارتباطی: | RS485، Wg26/G34، RS232 (اختیاری) |
کارت های EM GP-99 1.5 متر خواننده فاصله متوسط برای سیستم کنترل دسترسی پارکینگ خودرو
| فاصله خواندن: | 130 سانتی متر |
|---|---|
| منبع برق: | DC12V/1A |
| جریان کاری: | ≤450 میلی آمپر |
13.56 مگاهرتز خواننده رمزگذاری شده RFID
| فاصله خواندن: | 5 سانتی متر |
|---|---|
| منبع برق: | DC12V/3A |
| جریان کار: | ≤100mA |

