همه محصولات
-
بوروکسلام "نورمن"... تازه يادم اومد که بهت نگفتم... همه چيز درست شد...آنها عاشق این ماده بودند (با فرض اینکه برای 10 سال آینده یا بیشتر دوام خواهد آورد) -
کیرانآره، شک ندارم.جوتايي يکي از مطمئن ترين شرکت هايي هست که من توي چين ديدم
کلید واژه ها [ access control card reader ] همخوانی داشتن 118 محصولات.
860-928MHz RFID کارت خوان و نویس با Wiegand خروجی رابط USB
| فاصله خواندن: | <50 میلی متر |
|---|---|
| درخواست: | پارکینگ، بیمارستان، کتابخانه، شرکت، بانک، فروشگاه |
| استاندارد سازگار: | برچسب UHF EPC Gen2(ISO18000-6c). |
Anti Clone UHF RFID Reader Long Range Access Control Parking System
| Reading Distance: | 1-9m |
|---|---|
| Frequency Range: | 902-928MHz/860-868MHz |
| Antenna: | Circular Polarization/Linear Polarization |
CE 13.56 Mhz Mifare RFID Card Reader Writer برای رمزگذاری داده ها
| نسخه سیستم: | پشتیبانی از ویندوز 98/2000/XP/2003 |
|---|---|
| فرکانس کاری: | 13.56 مگاهرتز |
| پورت COM: | صفحه کلید USB کامپیوتر |
کارت های EM RFID خواننده پارکینگ ماشین دور متوسط
| فاصله خواندن: | 65-100 سانتی متر |
|---|---|
| منبع برق: | DC12V/1A |
| جریان کاری: | ≤450 میلی آمپر |
کارت MIFARE UHF 13.56MHz برای مدیریت دسترسی
| روش خواندن و نوشتن: | نوع غیر تماسی |
|---|---|
| ساختار: | کارت خواندن و نوشتن |
| حالت منبع تغذیه: | کارت منفعل |
رمزگذاری غیر خطی خواننده RFID UHF 15m Max 30dBm تنظیم پذیر IP65 برای دسترسی به سیستم پارکینگ
| فاصله خواندن: | 3-15 متر |
|---|---|
| منبع برق: | <0.5 وات |
| محدوده فرکانس: | 902-928 مگاهرتز، 860-868 مگاهرتز |
UHF RFID Reader IP65 رمزگذاری غیر خطی TID
| فاصله خواندن: | 3-15 متر |
|---|---|
| منبع برق: | <0.5 وات |
| محدوده فرکانس: | 902-928 مگاهرتز، 860-868 مگاهرتز |
کنترل کننده پارکینگ شبکه دوگانه W4G 4G LTE & Ethernet با شکست خودکار
| Core Processor: | ARM Cortex-M3 High-Speed Processor, running a Real-Time Embedded OS |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V (with reverse connection protection) |
| Operating Temperature: | -40°C to +85°C |
دستگاه کارت ورودی/خرید پارکینگ برای مدیریت موثر پارکینگ JTPE-1
| منبع برق: | AC 110 ~ 220 ولت |
|---|---|
| رابط های ارتباطی: | 1 RJ45، 4 RS232، 1 RS485 |
| روشنایی صفحه نمایش: | 900nit (LCD)، 1500nit (LED) |
کنترلکننده پارکینگ 4G چند منظوره برای سیستم LPR و کنترل مانع
| Core Processor: | ARM Cortex-M3 High-Speed Processor, running a Real-Time Embedded OS |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V (with reverse connection protection) |
| Operating Temperature: | -40°C to +85°C |

