همه محصولات
-
بوروکسلام "نورمن"... تازه يادم اومد که بهت نگفتم... همه چيز درست شد...آنها عاشق این ماده بودند (با فرض اینکه برای 10 سال آینده یا بیشتر دوام خواهد آورد) -
کیرانآره، شک ندارم.جوتايي يکي از مطمئن ترين شرکت هايي هست که من توي چين ديدم
کلید واژه ها [ access control card reader ] همخوانی داشتن 118 محصولات.
خواننده کارت نزدیکی JUTAI GP-99
| فاصله خواندن: | 130 سانتی متر |
|---|---|
| منبع برق: | DC12V/1A |
| جریان کاری: | ≤450 میلی آمپر |
1300mm Range EM Cards Proximity Reader برای کنترل دسترسی سیستم پارکینگ خودرو
| فاصله خواندن: | 130 سانتی متر |
|---|---|
| منبع برق: | DC12V/1A |
| جریان کاری: | ≤450 میلی آمپر |
GP-99 کارت های EM خواننده 125KHz 90-130cm برای کنترل دسترسی پارکینگ خودرو
| فاصله خواندن: | 130 سانتی متر |
|---|---|
| منبع برق: | DC12V/1A |
| جریان کاری: | ≤450 میلی آمپر |
GP99 125Khz نزدیک بودن محدوده متوسط Rfid Reader 130cm محدوده برای کنترل دسترسی پارکینگ
| فاصله خواندن: | 130 سانتی متر |
|---|---|
| منبع برق: | DC12V/1A |
| جریان کاری: | ≤450 میلی آمپر |
رمزگذاری شده RFID Bluetooth کارت خوان 15m فاصله برای کنترل دسترسی پارکینگ
| ولتاژ بهره برداری: | DC 12-24V/2A |
|---|---|
| جریان کاری: | <500 میلی آمپر |
| رابط: | RS485، Wg26/G34، RS232 (اختیاری) |
4m Range Bluetooth Card Reader Encrypted برای کنترل دسترسی امنیتی سیستم پارکینگ استفاده می شود
| فاصله خواندن: | 1-5 متر |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | DC 12-24V/2A |
| دمای کار: | -20℃~+60℃ |
IP65 GP66 متوسط محدوده EM کارت خوان 100cm فاصله کار پایدار برای سیستم پارکینگ
| فاصله خواندن: | 65-100 سانتی متر |
|---|---|
| منبع برق: | DC12V/1A |
| جریان کاری: | ≤450 میلی آمپر |
سیستم ورودی پارکینگ خودرو DC12V/1A خواننده کارت EM متوسط با فاصله 100 سانتی متر
| فاصله خواندن: | 65-100 سانتی متر |
|---|---|
| منبع برق: | DC12V/1A |
| جریان کاری: | ≤450 میلی آمپر |
آشکارساز حلقه برای کنترل دسترسی پارکینگ و دروازههای مانع
| الزامات قدرت: | 12-24 ولت |
|---|---|
| محدوده خودگردان: | 20-2000 ساعت |
| حساسیت: | 16 راه قابل انتخاب/ بالاترین 0.010%Dl/L/کمترین 2.56% |
UHF RFID آنتن کنترل دسترسی دراز مدت 902-928MHz/860-868MHz
| فاصله خواندن: | 1-9 متر |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | 902-928MHz/860-868MHz |
| آنتن: | قطب بندی دایره ای/قطب بندی خطی |

