همه محصولات
-
بوروکسلام "نورمن"... تازه يادم اومد که بهت نگفتم... همه چيز درست شد...آنها عاشق این ماده بودند (با فرض اینکه برای 10 سال آینده یا بیشتر دوام خواهد آورد) -
کیرانآره، شک ندارم.جوتايي يکي از مطمئن ترين شرکت هايي هست که من توي چين ديدم
کلید واژه ها [ access control card reader ] همخوانی داشتن 118 محصولات.
ضدکلون 2.4GHz برد بلند RFID Active Reader 18dBi
| فاصله خواندن: | 1 تا 30 متر قابل تنظیم |
|---|---|
| منبع برق: | بازوی 32 بیتی Cortex-M3 |
| جریان کاری: | ≤100mA |
902-928MHz / 860-868MHz دسترسی پارکینگ رمزگذاری شده UHF RFID Reader Anti Cloning
| فاصله خواندن: | 1-9 متر |
|---|---|
| درخواست: | پارکینگ، بیمارستان، کتابخانه، شرکت، بانک، فروشگاه |
| منبع برق: | ترانسفورماتور جریان، ورودی 220 ولت، خروجی 9 ولت / 3 آمپر |
13.56 مگاهرتز رمزگذاری شده کوتاه مدت RFID Reader
| فاصله خواندن: | 5 سانتی متر |
|---|---|
| جریان کار: | ≤100mA |
| نرخ باد: | 9600,N,8,1 |
GP66 خواننده RFID 125KHz نفوذ V-KOOL فاصله خواندن 100 سانتی متر
| فاصله خواندن: | 65-100 سانتی متر |
|---|---|
| منبع برق: | DC12V/1A |
| جریان کاری: | ≤450 میلی آمپر |
GP66 125KHz RFID Reader مستحکم 100cm فاصله خواندن برای ورود پارکینگ خودرو
| فاصله خواندن: | 65-100 سانتی متر |
|---|---|
| منبع برق: | DC12V/1A |
| جریان کاری: | ≤450 میلی آمپر |
سنسور حلقه دو کانال واحد AC DC Power برای درب صنعتی و کنترل دسترسی
| برق مورد نیاز: | 12-24 ولت |
|---|---|
| محدوده خودگردان: | 20-2000 ساعت |
| حساسیت: | 16 راه قابل انتخاب/ بالاترین 0.010%Dl/L/کمترین 2.56% |
ضد کپی RFID بلند مدت UHF Reader 9m Range IP65 30dBm
| فاصله خواندن: | 1-9 متر |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | 902-928MHz/860-868MHz |
| آنتن: | قطب بندی دایره ای/قطب بندی خطی |
LD-200 سنسور حلقه کانال دوگانه برای دستگاه شناسایی دسترسی به موانع پارکینگ
| قدرت: | 110-240 VAC (48 تا 63 هرتز) |
|---|---|
| حساسیت: | 20-2000μH |
| تنظیم حساسیت: | 16 راه قابل انتخاب/ بالاترین 0.010%Dl/L/کمترین 2.56% |
خواننده UHF ضد کلون رمزگذاری شده
| فاصله خواندن: | 1-9 متر |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | 902-928MHz/860-868MHz |
| آنتن: | قطب بندی دایره ای/قطب بندی خطی |

